Ülkemiz nüfusunun artması ile gelişen hizmet sektörleri içinde bulunan evden eve nakliyat, artık tan anlamda bir iş sektörünü anlatmaktadır. Sizde evinizi herhangi bir neden ile taşıma ihtiyacı istediğinizde, büyük çoğunluğun yaptığı gibi, güncel arama motorlarına girerek evden eve nakliyat ile ilgili sonuçlara bakarak çıkan firmalardan bir karar veriyorsunuz.

Verdiğiniz bu kararlar bazen doğru evden eve nakliyat firmalarını bulmanızı sağlıyor ve taşındığınız evde rahat bir şekilde yeni hayatınızı şekillenmesinde size bir başlangıç yaptırıyor. Tam da bu noktada doğru firmayı seçmeniz doğru hizmeti almanıza olanak sağlıyor olacaktır.

Peki bulduğunuz evden eve nakliyat şirketi, ya sizin hayallerinizdeki gibi değilse, mağduriyetinizi düşünün, sizin için en değerli olan yaşam gereçlerinizi kime hangi firmaya emanet edeceğinizi iyi düşünerek doğru karar vermiş olmanız sizin ve eşyalarınız için çok önemlidir. Yaşam alanlarınızı güzelleştiren vaktinizin çoğunu onlarla geçirdiğiniz eşyalarınız sizin için önemli olduğu kadar bizim içinde çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Bu durumda doğru evden eve taşımacılık firması kim? sorusu doğuyor.

Biz İstanbul Teknik Evden Eve olarak şehir içi taşımacılık yanı sıra şehirler arası da hizmet sunuyoruz. Tüm bunların bilincinde olarak sizinle çalışmak size güven vermek istiyoruz.

Biz ne yapıyoruz ? Kabul ediyoruz… Diğer evden eve nakliyat şirketlerinden daha pahalı ve daha uzun sürede taşıyoruz. Ancak yukarıda detayını verdiğimiz sorumlulukların farkında olarak hareket ederken maliyetlerimiz ve zamanımız artıyor.

Şehir içi evden eve taşımacılık süreci daha kolay ve daha az maliyetler ile çözebiliyoruz. Ancak şehirler arası evden nakliye süreci maliyetlerden önce öncelikle yasal zorunlulukları getiriyor.

Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetimiz için tıklayın.

Hanımların mutfak eşyalarını, çocukların oyuncaklarını önemsediği kadar biz de önemsiyoruz.

 

Ayrıca şehir içi hizmetimiz sadece evden eve eşya taşımak olmayıp ofis, büro, fabrika, otel, inşaat, fuar ve benzeri tüm taşımacılıkları şehir içi ve şehirler arası olarak sunuyoruz.