Taşınacakların ambalajlama ve paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli adımıdır. İstanbul Teknik Nakliyat tarafından gönderilen uzman taşıma ekiplerimiz, eşyalarınız hasarlara ve taşınırken yaşanacak olan sarsılmalara dayanıklı olması için balonlu ambalaj malzemesi ile korunur.

Ev eşyalarınız beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız evden eve nakliyat hizmeti sırasında hasara maruz kalmaması için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı bilinç ile eşyalarınızın ambalajları açılarak yerlerine monte edilerek yerleştirilir.

İstanbul Teknik Evden Eve Nakliyat firmasının paketleme ekipleri özenle kırılma gibi hasar risklerine ihtimal vermemek için bu iş için uygun olan cam eşyaları, mobilyaları civatalarından yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar montaj ederler. Böylece eşyalarınız demontaj montaj yöntemi ile sevk edilmiş olur. Bu şekilde eşyaların hasarsız güvenli nakli sağlanmış olur.

Genel Paketleme Teknikleri

İyi tekniklerle ve doğru materyaller ile paketleme kolay taşıma anlamına gelebilir, fakat en önemlisi, uygun paketleme ile değerli eşyalarınızı kaybetmenizden kaçınma ve kırılmaları önleme anlamına gelebilir.

PAKETLEME

paketlenmiş eşyanın taşınması

Ambalajın sıkıcı, zaman alıcı bir süreç olduğunun farkındayız. Bu yüzden profesyonellerin size yardımcı olmasını istermisiniz? Bir evden başka bir eve taşınacak her türlü eşyaların paketleme işlemi özen gerektirir. Özenle paketlenmeyen, kutulanmayan eşyalarınız zarar görmesi bir yana öylesine karmaşık bir hal alırki bu da süreci iki katı zorlaştıracaktır.

İster evinizin tamamını veya sadece kırılgan eşyalarınızı titizce paketliyoruz. Biz bu konuda gerekli tüm ekip, ekipman ve teçhizatları kullanıyoruz. Annelerin düğün çeyizi ve babaların garaj aletleri hakkında kesinlikle endişe etmeyin! Emin ellerde olacağına güvenebilirsiniz.

Paketlenecek her kutuyu eski evinizdeki yerinden ve yeni evinizdeki nereye gidecekleriyle alakalı oda oda etiketleyeceğiz.[/vc_column_text][/vc_column]

PAKETLERİN AÇILIP KURULMASI

Mobilya Kurulumu Montajı

Siz hiç zahmet etmeyin! En doğru şekilde paketlenmiş eşyalarınız yeni evinize yenide yine uygun bir yöntem ile açılır. Kişisel eşyalarınız dışında tüm eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından usulünce dilediğiniz gibi yerleştirilir.

Ekiplerimiz; mobilya ve elektrikli eşyalarınızın kurulumu tamiri konusunda gereken vasıflara sahiptir. Tüm bunlar için bir evden eve firmasından yardım alabileceğinizi biliyormuydunuz? Bu sorumluluk bizimdir. Ancak bir çok firma size teknik destek veremiyor yada vermek istemiyor.

Tüm beyaz eşyalarınız ilk gün ki gibi paketliyor adeta sıfır bir ürün gibi kurulum ile yerlerine montaj ediyoruz. Lamba avizelerinin sizin belirlediğiniz odalara yine uygun bir şekilde asılarak kurulumları yapılır.

Unutmayın, sizden sonra bu işi en iyi biz yapabiliriz.