Firmamız nakliyat hizmeti esnasında eşyalarınızın doğabilecek hasarlara karşı önde gelen sigorta şirketleri tarafından kapsamlı poliçeler ile teminat altına alır. İstanbul Teknik Evden Eve Nakliyat bütün nakliyat hizmetlerini sigortalı bir şekilde yapmaktadır.

Taşınma sırasında eşyalarınızda oluşan her türlü hasardan İstanbul Teknik Nakliyat sorumlu olacaktır. Bu sayede sizlerde maddi ve manevi değerleri yüksek olan eşyalarınızı güvenle nakliye ettirebilirsiniz.

Firmamız depolama hizmetinde, dayanıksız, yanıcı, yasa dışı, yada canlı olmadığı sürece hemen hemen her eşya ve teçhizatınızından kabul etmektedir. Depolama hizmeti eşyalarınızın kaplamış olduğu alan ve kilo hesaplaması ile ücretlendirilir. Depolama ve evden eve fiyatları ile ilgili bu şekilde bir bütçe belirleyebilirsiniz.

Sigorta işlemleri evden eve nakliyat depolama firması tarafından yada sizin tarafınızdan getirilen sigortacı tarafından uyarlanabilir. Eşyalarınızın depolarımıza tesliminden sonra size detaylı bir envanter rapor sunulacaktır. Bu sayede teslim aldığınız da eksik eşyalarınızı kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Eşya depolama, nakliyat sektörünün en önemli çalışmalarından biridir.