ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİ

İstanbul şehir içi evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Sadece ev eşyalarınız değil büro, ofis, makine, fabrika, fuar ve benzeri organizasyonlarınız için şehir içi taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİ

Sadece İstanbul’da evden eve hizmeti vermiyoruz. Şehirler arası da evden eve taşımacılık hizmetleri de sunuyoruz. Tüm Türkiye geneli 41 ilde bayilerimiz bulunmaktadır. Sadece ev eşyaları değil ofis, büro, mobilya,  fabrika, makine, iş makinesi, fuar ve benzeri taşıma nakliyelerinizi gerçekleştiriyoruz.

EVDEN EVE PAKETLEME

Nakliyesi planlanan tüm ev eşyası, büro, fabrika ve fuar taşınacakların yerinde ambalajlanması paketlenmesi ve de kolilenmesi kutulanması gibi detaylı taşıma hizmeti sunuyoruz.

evden eve nakliye eşyaların paketlenmiş hali resmi

Hizmetlerimiz detayı için bizim ile iletişim kurun.

İrtibat Tel: 0533 093 1039 veya iletişim sayfasına gidin.

      

HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN

YASAL BİR HİZMET SUNUYORUZ
8527 Numaralı KARAYOLLARI TAŞIMACILIK YÖNETMELİĞİ kanun namesi kapsamında tüm gereksinimlere sahibiz.

  • Taşımacılık Ruhsatı
  • Ekspertiz
  • Sigorta Poliçe
  • Kasko Poliçe
  • Yeterlilik Belgeleri
  • Trafik Yük Raporu

41 İLDE BAYİMİZ

Türkiye geneli 41 ilde bayilerimiz ile hizmetinizdeyiz. Nakliye hizmetlerinizi yerinde organize edebilmek sizin için en büyük kazanç olacaktır. Bu sayede hem zamandan hem de maliyetten karımız oluyor.

İstanbul Evden Eve merkezimiz dışında Mardin Evden Eve Nakliye, Elazığ Evden Eve Nakliye, Erzincan Evden Eve Nakliye, Erzurum Evden Eve Nakliye, Gümüşhane Evden Eve Nakliye, Yozgat Evden Eve Nakliye, Aksaray Evden Eve Nakliye, Niğde Evden Eve Nakliye, Adana Evden Eve Nakliye, Kayseri Evden Eve Nakliye ve Nevşehir Evden Eve Nakliye

Yukarıda saydığımız illerde operasyonel faaliyetler gösteriyoruz. Her ilde 2 adet evden eve taşıma kamyon ve tırlarımız bulunmaktadır. Bunun haricinde her ilde evden eve asansörlü taşıma araçlarımız bulunmaktadır.

En büyük hedefimiz olan MUTLU MÜŞTERİ sayımızı arttırmak ve %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Evden Eve sektöründe farkımız budur.

REFERANSLARIMIZ