İstanbul’un tüm ilçe semtlerinde olduğu gibi ARNAVUTKÖY‘den de tüm Türkiye ve İllerine evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Gelişen İstanbul öyle ki tüm ilçe semt ve mahallelerine kadar büyümeye devam ediyor. Gelişim bir çok anlamda sürüyor, yazılacak konuşulacak bir çok başlık var ama bizi ilgilendiren size sunabileceğimiz ticari hizmet. Nakliye bir hizmet söktörüdür. Her hizmet sektöründe olduğu gibi evden eve nakliye hizmetleri de fazlasıyla ucu açık bilinmezlerle doludur.

Biz TEKNİK NAKLİYE kurumsal kimliğimiz ile %100 müşteri memnuniyeti ile başarı hedefliyoruz. Amacımız sadece ticaret değil hakkaniyeti gözeterek ikinci planda ticari ahlak sahibi bir bilinç ile hizmet sunuyoruz. İstanbul Arnavutköy şubemiz hizmetinizdedir.

Arnavutköy şube yetkilisi Mehmet DUYMAZ İletişim: 0533 093 1039

ARNAVUTKÖY RESİMLERİ

Arnavutköy evden eve nakliyat hizmetleri;

İstanbul Teknik Evden Eve ARNAVUTKÖY Şube evden eve nakliyat firmamız aşagıdaki size saydığımız maddelerde olduğu gibi çalışma yapmaktadır.

  • Arnavutköy evden eve: Eşyalarınız sigortaya uygun baloncuklu poşet ve streç ile sarılarak ambalaj / paket yapılır.
  • Arnavutköy evden eve taşıma: Kırılacak eşyalarınız karton koli içine uygun bir şekilde dizilerek korunaklı bir şekilde paket edilir. Eski evinizden hangi odadan alındı ise yeni evinizde de o odaya yerleştirilir.
  • Arnavutköy evden eve nakliye: Beyaz eşya sökümü ve yeniden kurulumu firmamız ekiplerimiz sorumluluğunda olduğunu biliyormuydunuz?
  • Arnavutköy evden eve nakliye: Mobilya söküm ve kurulum yine ekiplerimiz tarafınca yapılmakta olup sorumluluğu firmamıza aittir.
  • İstanbul Arnavutköy evden eve taşımacılık: Taşıma esnasında eşyanıza sigorta yapmaktayız. Sigortamız 80.000 TL dir.
  • BİZDEN AKLINIZDA KALAN BİLGİLERİ İSTEDİGİNİZ ZAMAN ALABİLİRSİNİZ.
    İstanbul Arnavutköy nakliyat denince ilk akla gelen amlajlama ve sözünün eri Arnavutköy evden eve nakliyat firmamız değerli eşyalarınızın tek dostudur.